olena_krush (olena_krush) wrote,
olena_krush
olena_krush

Львівські коти-волоцюги прямують на фотоконкурс..


"Та, Що Скрадається"
Приходимо на відкриття фотовиставки-конкурсу «Коти-волоцюги та їх походеньки Львовом» до кав'ярні "Штука" 31 жовтня у 15:00 і голосуємо за "Ту, Що Скрадається"... ну, або будь-кого з інших львівських котів.. :-)
У липні мені випадково потрапило на очі цікаве оголошення: "Кав’ярня-галерея «ШТУКА» оголошує фотоконкурс «Коти-волоцюги та їх походеньки Львовом». У нашому місті котів багато: граційних акробатів, які тиняються вузькими виступами старих кам’яниць, втікачів, чиї постаті можна побачити на парапетах і піддашшях, товстих сонних лінюхів, які сплять догори лапами під нагрітими сонцем будинками, смугасті хвости можуть стирчати з-за коминів, на яких часто засідають їх пернаті жертви… Зваживши на це, кав’ярня-галерея «Штука» оголошує сезон фотополювання на найгарнішого кота - мешканця Львова. Найціннішими світлинами будуть ті, де тлом для чотирилапих мандрівників є старе місто."
(До речі, запрошую розділити мій захват і навіть закоханість у мелодію, що її має як супровід сайт кав'ярні.. щоранку, як включається комп і завантажуються вікна броузера, слухаю її для отримання належного настрою - як інші випивають свою ранкову каву...)
Що ж, пряме попадання в мою тематику - лишалося тільки вибрати п'ять (за умовами конкурсу) "делегатів" з тих котів і кішок, що мешкають у мене на сторінках "Львівських ремінісценцій". Після тривалих дискусій за участю незалежних експертів з числа шанувальників ЛР :-), пухнасту п'ятірку було обрано і подано на конкурс. У жовтні журі обрало, згідно правил, одну з п'яти світлин (один автор = одне фото). Від мене пройшла оця граційна кішечка, що колись теплим осіннім вечором скрадається промайнула бруківкою площі Ринок, наче тінь на м'яких лапках. Її серед серед 30-ти інших котів-конкурентів можна буде побачити на фотовиставці. І проголосувати за того, хто найбільше буде гідний звання львівського кота-волоцюги. Або кішки-волоцюжки :-)

Фотоконкурс став гарним приводом оновити сторінку "Кішки та песики" на "Львівських ремінісценціях", додавши на неї останніх впольованих котиків. Зокрема, і оцю зверхню порцеляново-білу пані:

А про найбільшу знахідку - у наступному пості.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment